Eceabat Kaymakamı Muhterem İnce Yılın İdarecisi seçildi

16 Ocak 2009

2. kez yılın idarecisi seçilen Eceabat Kaymakamı Muhterem İnce ödülünü Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün elinden aldı.

Türk İdareciler Derneği tarafından yaptığı başarılı çalışmalar ve yürüttüğü projeler nedeniyle yılın en başarılı mülki amiri seçilen Eceabat Kaymakamı Muhterem İnce’ye “Özel Takdir Ödülü” Gazi Üniversitesinde düzenlenen törenle verildi. Ödülünü Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün elinden alan Eceabat Kaymakamı Muhterem İnce, tarihin kalbi konumunda olan Eceabat için yaptıkları çalışmalar nedeniyle böyle bir ödüle ikinci kez layık görülmenin, Eceabat’ın adını en iyi şekilde duyurmanın onur ve gurur verici bir durum olduğunu kaydetti. Aldıkları Özel Takdir Ödülünün aynı zamanda daha fazla çalışma sorumluluğunu da beraberinde getirdiğinin kaydeden Muhterem İnce, sözlerinde şöyle devam etti: “Bu vesileyle bütün şehitlerimizin ruhu bir kez daha ruhu şadolsun. Yaptığımız çalışmalarda bize destek olan başta Cumhirbaşkanımız Abdullah Gül, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan, İçişleri Bakanımız, Kültür ve Turizm Bakanımız, Çevre ve Orman Bakanımız, Valimiz ve milletvekillerimize şükranlarımızı sunuyoruz”
Türk İdareciler Derneği tarafından düzenlenen törene Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, Başbakanlık Müsteşarı Vali Efkan Ala, Emniyet Genel Müdürü Vali Yusuf Ziya Göksu, Türk İdareciler Derneği Genel Başkanı Vali Saffet Arıkan Bedük, Çanakkale Milletvekilleri Mehmet Daniş ve Müjdat Kuşku çok sayıda vali ve mülki idare amiri katıldı.
İHA

Yorumlar...
 • Osman KÖSE
  16/06/2010 18:37

  Sayın Kaymamakamım başarılı çalışmalarınızdan dolayı hak ettiğiniz bu ödülü geçte olsa gördüm ve yaşadığım mutluluğun tarifini anlatmaya kelime bulamıyorum.Başarılarınızın devam etmesini ve yeni görev yerinizin hayırlı olmasını dilerim.Ailenizle birlikte sağlıklı ve mutlu bir ömür geçirmenizi temenni ederim..

 • bayram edremit
  01/09/2009 00:57

  çok mutlu oldum devamını dilerim

 • Aziz Sinan ALP
  28/07/2009 01:21

  Sayın kaymakamım sizi tebrik ediyor,başarılarınızın devamını temenni ediyorum.Ülkemizin sizin gibi başarılı çalışkan ve azimli idarecilere ihtiyacı var.Rabbim inşallah size Valilik de nasip eder.selam ve saygılarımla.

 • tayyar akburak
  27/06/2009 22:23

  degerli kardesim muhterem sizi gonulden kutluyorum selam ve sevgilerimle

 • a turkmen
  23/05/2009 23:25

  sayın kaymakamımı kutluyorum. bu çalışma azmi ile daha çok ödüllere layıksınız. Çünkü siz iyi bir mülki idare amiri yanında iyi bir dostsunuz. Helal olsun size bu ödüller

 • ülfettin mez
  30/01/2009 17:40

  dürüst çalışkan ve azmin karşılığı buolsa gerek sizi canı gönülden kutluyorum sayın kaymakamım tüm akrabaların seninle gurur duyuyor başarılarının devamını dileriz TEBRİKLER

 • necmettin köksalotmail.com
  19/01/2009 00:33

  Yakışır hemşerime.Tam isabet olmuşO daha iyi ödüllere layıktır. Haaaaaa.Şunu hatırlatmakta yarar var.Bu çalışmaları Kaymakam Bedy ödül için yapmadı ve yapmaz.O Tam bir görev ve ekip adamıdır.Tekrtar kutlarım.

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir