Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Eceabat’ta Çocuklara Tiyatro Eğitimi Verilecek

Eceabat’ta Çocuklara Tiyatro Eğitimi Verilecek

Çanakkale’nin Eceabat ilçesinde Belediye Eğitim ve Kültür Evi öğrencilerine yetenek ve hayal güçlerini geliştirmek amacıyla tiyatro eğitimi verilecek.

Belediye Başkanı Kemal Dokuz, Eğitim ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek tiyatro eğitimlerinde çocukların hayal güçlerinin gelişmesi ve yeteneklerinin belirlenmesi için etkili bir çalışma olacağını belirterek, “Geleceğe güvenle bakan bir Eceabat için, çocuklarımızın olayları sorgulaması, çevrelerinde gördüklerini değerlendirmelerini amaçladık. Bu amaçla çocuklarımıza drama eğitimi verme projesini uygulama kararı aldık. Göreve başladığımız günden bu yana insan odaklı projeler üreterek hayata geçirdik. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın sorgulayan, eleştirel bakabilen bireyler olarak yetişmesini amaçlıyoruz. Bu eğitim sayesinde çocuklarımız kendilerini ve çevrelerinde olan olayları analiz etme yetisi kazanacaklar” dedi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir