Eğitim-İş Çanakkale Şubesi Yeni Binası’na Taşındı

Eğitim-İş Çanakkale Şubesi Yeni Binası’na Taşındı
28 Haziran 2014

Eğitim-İş Çanakkale Şubesi’nin Cevatpaşa Mahallesi Mehmetçik Bulvarı’ndaki yeni hizmet binasının açılış töreni 26 Haziran tarihinde gerçekleşti.

Açılışa Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Eğitim-İş Genel Başkanı Veli Demir, Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, Eğitim-İş Şube Başkanı Ahmet Mantaş başta olmak üzere, çeşitli sendikaların temsilcileri ve davetliler katıldı.

Açılışta bir konuşma yapan Eğitim-İş Genel Başkanı Veli Demir, yeni çıkan yasa ve yönetmeliklerle birlikte eğitimde tahribatların yaşandığına dikkat çekti. Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ise, “Eğitim, toplumların geleceğidir” diyerek, bu bağlamda her türlü yanlışlığa karşı mücadeleye destek olacaklarını kaydetti. Başkan Gökhan ayrıca, yeni hizmet binasının hayırlı olmasını dileyerek, “Emekçinin hakkını korumaya yönelik örgütlenmeyi başarıyla ve cesaretle götüren eğitim emekçilerinin her zaman yanında olduğumuzu ifade ediyorum” diye konuştu. Konuşmaların ardından davetliler yeni hizmet binasını gezerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

[canakkale.bel.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir