“Eğitim Programlarında Daha Çok Kadın Girişimci Olmalı”

13 Mayıs 2015

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde çalışmalarını sürdüren İl Kadın Girişimciler Kurulu, Mayıs ayı olağan toplantısını ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde gerçekleştirdi. Toplantıya İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Bahar Yurt, Başkan Yardımcısı Hatice Korkmaz ve üyeler Aytül Dizer, Bihter Köşdere Yel, Birce Bilici, Derya Özkan, Fatma Songül Aktoprak, Gökçe Uygun, Gülçin Semizoğlu, Nagihan Tuna ve Sebahat Kaya ile ÇTSO İl Kadın Girişimciler Kurulu Koordinatörü Seçil Gezer Uğur katıldı.

Toplantıda 28 Mayıs tarihinde ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde yapılacak TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Marmara Bölge Toplantısı ve yapılması planlanan kişisel gelişim ile ileri Excel eğitimi konusundaki hazırlıklar ele alındı.

İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Bahar Yurt, ekonomik yaşamda kadınların rolünün artması, hem Türkiye ve hem de Çanakkale’de girişimci kadın sayısının daha fazla olması için çalıştıklarını belirterek, eğitim programlarında daha çok kadın girişimciyi aralarında görmek istediklerini söyledi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir