Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Eğitim-Sen’den Yenice’de Öğretmenlere Eğlence

Eğitim-Sen’den Yenice’de Öğretmenlere Eğlence

Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim-Sen) Yenice Temsilciliği tarafından ilçede görev yapan öğretmenlere eğlence düzenlendi.

Eğitim Sen Yenice Temsilciliği Yönetim Kurulu Başkanı Şuayip Odabaşı, öğretmenlere yönelik düzenledikleri müzikli eğlence gecesinin çok iyi geçtiğini belirterek, “Öğretmenlerin stresli çalışma ortamlarından çıkarak zaman zaman eğlenmeli ve moral depolamalı. Biz de Eğitim-Sen Yenice Temsilciliği olarak onu yaptık” dedi. Yeniceli yerel sanatçı Yaşar Atalay’ın şarkılarını beğeni ile dinleyen öğretmenler, oyun havalarına kendilerini kaptırarak doyasıya eğlendi. Bu tür gecelerin daha sık yapılması gerektiğini belirten öğretmenler, müzikli eğlencelerin ileriki günlerde de olması temennisinde bulundu. Yenice Öğretmen Evi’nde gerçekleştirilen ve dört saat süren geceye ilçede görev yapan bütün öğretmenler katıldı.
İHA

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir