Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Elektrik Tahsilatlarını Yapıp Firmaya Ödemeyen Şahıs Tutuklandı

Elektrik Tahsilatlarını Yapıp Firmaya Ödemeyen Şahıs Tutuklandı

Çanakkale’de vatandaşlardan elektrik doğalgaz ve telefon faturası tahsilatı yapan özel bir firma yetkilisi tahsil ettiği paraları Uludağ Elektrik A.Ş’ye yatırmadığı gerekçesiyle tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre elektrik, telefon ve doğalgaz faturalarını Atatürk Caddesi Nusret Kutlu İş Merkezi?nde bir iletişim firmasının açtığı yere yatıran vatandaşlar bir süre sonra elektrik paralarını yatırmadıkları gerekçesiyle elektriklerinin kesilmeye başlaması ile durumu Uludağ Elektrik A.Ş yetkililerine bildirdi. Bunun üzerine durumu emniyet birimlerine intikal ettiren yetkililer tahsilatları yapan ve kayıp olan firma yetkilileri H.İ.G ile H.İ?yi aramaya başladı. Arama çalışmaları sırasında kendiliğinden gelerek teslim olan işyeri sahiplerinden H.İ sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konulurken, diğer işyeri sahibi H.İ.G’nin de arandığı öğrenildi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir