İl Emniyet Müdürlüğü’nden Uyuşturucu Madde Operasyonu

İl Emniyet Müdürlüğü’nden Uyuşturucu Madde Operasyonu
20 Eylül 2013

Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince düzenlenen operasyonda bir miktar uyuşturucu ele geçirilirken olayla ilgili üç kişi tutuklandı.

Alınan bilgiye göre; Çanakkale Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu madde satıcılarına ve kullanıcılarına yönelik yapılan çalışmalar neticesinde il merkezinde 1 bayan ve 2 erkek olmak üzere toplam 3 şüpheli yakalandı. Yakalanan şüphelilerin aracında yapılan arama neticesinde 664 gram esrar maddesi, 1 adet yarısı içilmiş esrarlı zıvanalı sigara, 1 adet Ectacsy hap, 1 adet hassas teraziye el konularak, A.G ? Z.Ş ? H.H isimli şahıslar çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Ayrıca, KOM Şube Müdürlüğü ve Ezine İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince uyuşturucu madde satıcılarına ve kullanıcılarına yönelik yapılan çalışmalar neticesinde, Ezine ilçesinde bir evin bahçesine 29 kök hint keneviri olduğu tespit edilerek, konu ile ilgili 1 şüphelinin yakalandığı ve şüpheli M.D isimli şahsa 2313 SKM suçundan yasal işlem yapıldığı öğrenildi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir