“Engel Olmazsak Engel Kalmaz”

03 Aralık 2016

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında hem Çanakkale Belediyesinde görev yapan engelli personel ile hem de Çanakkale Belediyesi Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Özel Eğitim İş Uygulama Okulu’nun öğrencileriyle bir araya geldi.
1
İlk olarak Çanakkale Belediyesinin engelli personeli ile kahvaltı etkinliğinde bir araya gelen Başkan Gökhan, Personel ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Başkan Gökhan, Çanakkale Belediyesinin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü için hazırlanan tasarımlarında yer alan “Engel Olmazsak Engel Kalmaz” cümlesini de personelin işaret dili eşliğinde seslendirdi. Etkinliğe, Başkan Gökhan’ın eşi Hale Gökhan, Belediye Başkan Yardımcıları Ali Sürücü ve Özleyiş Çetin ile birim müdürleri de katıldı.

Eğlenceli Dakikalar Geçirdiler

Keyifli geçen kahvaltı etkinliğinin hemen ardından Başkan Gökhan, eşi Hale Gökhan ile birlikte Çanakkale Belediyesi Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Özel Eğitim İş Uygulama Okulu’na ziyarette bulundu. Yöneticiler, çocuklar ve aileleri ile bir araya gelen Başkan Gökhan, kendilerini sevgiyle karşılayan merkezdeki çocuklarla yakından ilgilendi. Başkan Gökhan, çocuklara çeşitli hediyeler takdim ederken, çalan müzikler eşliğinde çocuklarla dans ederek, mutluluklarına ortak oldu.
2

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir