Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Engelli Sporculara Çanakkale Valiliğince Seyahat ve Ulaşım Desteği

Engelli Sporculara Çanakkale Valiliğince Seyahat ve Ulaşım Desteği

Çanakkale Valiliği engelli sporcuların katıldıkları iller arası müsabakalar ve şehiriçi ulaşımlarının sağlanması için, rahat seyahat edebilecekleri bir büyük otobüs ve bir minibüs araç temin edecek.

Vali Orhan Tavlı, Engelli dernekleri ve Engelli spor kulüplerinin temsilcileriyle bir araya geldi. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ersin Fırat’ın da bulunduğu toplantıda engellilerin sorunları üzerinde duruldu. Engelli vatandaşlarla, engelli sporcuların karşılaştıkları sorunlar ve çözümlerinin ele alındığı görüşmelerde, engelli sporcuların katıldıkları iller arası müsabakalara ve şehiriçi ulaşımlarının sağlanması için engellilerin rahat seyahat edebilecekleri bir büyük otobüs ve bir minibüs araç satın alınarak engelli vatandaşların hizmetine sunulması yönünde Çanakkale Valiliğince çalışma başlatıldı. Vali Orhan Tavlı’ya talep ve sorunlarını aktarma imkanı bulan Engelli Dernek Temsilcileri, Engelli Spor Kulüplerine verilen desteklerden dolayı ve sosyal politikalar alanında uygulanan projelerden dolayı teşekkürlerini ilettiler.

Filtreler:
Görüntülenme: 13
Google Analytics verileri olup, manipüle edilemez bir kaynak kullanılmıştır. Günde bir kere güncellenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir