“Engellilere Desteğimiz Sürecek, Çalışmalarımız Devam Ediyor”

29 Ocak 2014

Çanakkale Kent Konseyi Fevzipaşa Mahalle Meclisi Gençlik Çalışma Gurubu mahallede yaşamını sürdüren iki engelliye tekerlekli sandalye yardımında bulundu.

Fevzipaşa Mahalle Meclisi Gençlik Çalışma Gurubu üyeleri Fevzipaşa Mahallesinde yaşamını sürdüren engelli vatandaşları ziyaret ediyor. Mahalle sakinlerinden Candan Boğaç ve İsmail Şarlatan’ı evlerinde ziyaret ederek görüşen ihtiyaçları hakkında bilgiler alan çalışma gurubu üyeleri tekerlekli sandalyeleri teslim etti.

Gençlik Çalışma Gurubu Başkanı Hasan Çelikkol engellilere destek olmaya devam edeceklerini belirterek, “Sosyal sorumluluk bilinci ile engelli vatandaşlarımızın hayatlarını daha da kolaylaştırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yaptığımız çalışmalar ile bugüne kadar olumlu işleri başardığımıza inanıyoruz. Şimdi bir eksikliğin daha giderilecek olmasının heyecanını yaşıyoruz. Engelli vatandaşlarımız bundan sonra gidecekleri yerlere daha kolay gidebilecek” dedi.

‘Mahallemizi temiz tutalım’ kampanyasını sürdürdüklerini ve mahallenin temiz olması için mahalle sakinleriyle sürekli görüştüklerini belirten Çelikkol, “Her geçen gün sokaklarımız biraz daha temiz, biraz daha bakımlı oluyor. Bu çalışmaları takip ediyoruz. Kendimiz, kendi yaşadığımız yere sahip çıkarak, sorumluları da hizmet konusunda takip ediyor, taleplerimizi iletiyor ve görevlerini yapmasını istiyoruz.” dedi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir