Enzo Ikah Çanakkale’de Sahne Aldı

04 Haziran 2010

03 Haziran 2010 Perşembe gecesi, ‘Çanakkale İçinde’nin 2. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında, Afrikalı ünlü reggae müzisyeni Enzo Ikah, Çanakkale’de, Hayal Kahvesi’nde sahne aldı.

DJ Genjah’ın da selecta olarak sahne aldığı gecede Enzo Ikah, sahne performansı ve seslendirdiği birbirinden güzel parçalarla büyük beğeni topladı.

‘Çanakkale İçinde’ ( https://www.canakkaleicinde.com ) yetkilisi Onur Özer, yaptığı açıklamada Çanakkale’de internet medyası alanında birçok ilke imza attıklarını belirterek, “‘Bir Kent Günlüğü’ sloganıyla yola çıktığımız internet sitemiz https://www.canakkaleicinde.com ‘un 2. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında gerçekleştirdiğimiz konserimizde ünlü Afrikalı Reggae sanatçısı Enzo Ikah, dün gece Çanakkale Hayal Kahvesi’nde sahne aldı. Çanakkale’nin ilçelerini de kapsayan filtrelenebilir içeriğiyle Çanakkale’deki güncel gelişmeleri okuyucularımıza aktarmayı hedeflediğimiz internet sitemizde sunduğumuz Çanakkale firma rehberi, etkinlikler takvimi ve kampanyalar takvimi gibi kullanışlı özelliklerimizle yayınımıza iki yıldır devam ediyoruz. Gecemize katılan herkese çok teşekkür ederiz” dedi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir