Esenler Gençlik ve Spor Kulübü Kuruldu

08 Temmuz 2014

Çanakkale’nin Esenler Mahallesi’nde Esenler Gençlik ve Spor Kulübü’nün kurulma aşaması tamamlandı. Mahallede spor kulübünün olmaması üzerine harekete geçen mahalle meclisi, çalışmalarını tamamlayarak kulübün kuruluşunu gerçekleştirdi:

“Esenler Mahallemizde spor kulübü olmadığı tespitiyle yola çıkan bizler bu işe emek ve zaman ayırabilecek arkadaşlarla mahalle meclisimiz çatısı altında buluşarak Çanakkale Esenler Gençlik ve Spor Kulübü’nü 7 aylık çalışmalar sonucunda kurarak tüzel kişiliğimize kavuşmuş bulunmaktayız.
Bugün burada ise tüzel kişiliğe kavuşturduğumuz Çanakkale Esenler Gençlik ve Spor Kulübünü uygulamalı olarak da hayata geçirilmesi için toplanmış bulunmaktayız.
Eksiklerimizin-noksanlarımızın farkındayız. Ancak bir şekilde başlamamız gerektiğini düşünerek bugün bu adımı atıyoruz.
Bize başlangıçtan bugüne kadar bütün imkansızlıklarımıza ve bütün acemiliklerimize rağmen destek veren yüreklendiren Mahalle meclisimiz, mahalle sakinlerimize, üyelerimize, çocuklarımıza, velilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.
Süreç içerisinde eksikliklerimizi tamamlayarak her geçen gün daha da güçlenerek Savaş Çetin ve yardımcısı Serkan Gülşen, hocalarımıza emanet ettiğimiz gençlerimizden yıldızlar çıkarmak, lisanslı futbolcular yetiştirmek, her birini futbol da söz sahibi olabilecekleri konuma getirmek ve yarışmacı takımlar oluşturmak temel hedefimiz ve görevimizdir.
Bu duygu ve düşüncelerle kulübümüzün Esenlere- Çanakkale’mize ve hepimize hayırlı olmasını temenni eder Yönetim Kurulumuz adına hepinize teşekkürlerimi sunuyorum.”
Başkan
Nihat Adnan

Yönetim Kurulu
Savaş Çetin
Kadir Orhan
İsmail Yaman
Enver Ergül

Mahalle Meclis Başkanı İrfan Kütüklü ise yaptığı konuşmada “Mahalle Meclis çatısı altında spor çalışma gurubu olarak çalışmaya başlayan arkadaşlarımız yaptıkları özverili çalışmalar sonucunda Çanakkale Esenler Gençlik ve Spor Kulübü hayata geçti. Bugün de pratik olarak futbol yaz okulu çalışmalarını başlattılar. Kendilerini kutluyor ve mahallemizdeki tüm yurttaşlarımızı mahallemizin kulübüne sahip çıkmasını istiyorum. Spor kulübümüzün Esenler’e ve Çanakkale’ye hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir