Eski Eşine Zorla Fuhuş Yaptıran Şahıs Gözaltına Alındı

16 Şubat 2009

Çanakkale’nin Eceabat ilçesinde trafik kontrolü için durdurulan araçta bulunan F.D. boşandığı eski eşinin kendisine zorla fuhuş yaptırdığını iddia ederek polisten yardım istedi.

Edinilen bilgiye göre Çanakkale’nin Eceabat ilçesi girişinde yol kontrolü yapan Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Trafik ekipleri Tekirdağ’dan Çanakkale’ye gelen ve içinde 2 erkek ve 1 bayanın bulunduğu 59 EN 685 plakalı otomobili durdurdu. Bu sırada araç içinde bulunan 22 yaşındaki F.D. polisleri karşısında görünce boşandığı eşinin kendisine zorla fuhuş yaptırdığını iddia ederek yardım talep etti. Polise başından geçerleri tek tek anlatan F.D. eski eşi A.D.’nin kendisini, tehditle ve para karşılığı başka erkeklerle fuhuşa zorladığını belirterek, “4 ay önce eşim A.D.’den şiddet gördüğüm için evden kaçıp Tekirdağ’da dayımın yanına sığındım. Ancak bir süre sonra barışıp yeniden evime döndüm. Eşim A.D. bir gün beni Malkara’da Çolak Ali lakaplı kişiye götürerek “Eşimi para karşılığı erkeklere satar mısın” diye sordu. Sonra da beni orada bırakıp gitti. Burada bulunan bir erkek benimle zorla cinsel ilişkiye girdi. Daha sonra da burada para karşılığında çok sayıda kişiyle ilişkiye girmek zorunda kaldım. Paraları ise hep eski eşim aldı. Eski eşim aracılığıyla değişik tarihlerde, otolarda, çeşitli adreslerde silah zoruyla erkeklerle ilişkiye girmeye zorunda kaldım. Korktuğum için de yaşadığım bu iğrenç olayları kimseye anlatamadım. Bu olaylar sırasında da eşimden boşandım. Son olarak boşandığım eşim A.D. ile birlikte M.E.’ye ait 59 EN 685 plakalı otomobil ile Çanakkale’ye gelmek için yola çıktık. Eşim A.D. Gelibolu yolunda bir müşteri olduğunu söyleyip silahı başıma dayayarak “Bu kişiyle ilişkiye girmezsen, seni burada öldürürüm” diye tehdit etti. Ben de korktum ve bu kişiyle de kamyon içerisinde 50 lira karşılığında birlikte oldum” dedi.
Polis bu ifadenin ardından otomobilde yaptığı aramada 1 adet tabanca buldu F.D’nin ifadesi doğrultusunda A.D. ile M.E. gözaltına alındı.

Olayla ilgili tahkikat çok yönlü olarak sürülüyor.

İHA

[Görsel Kaynak: Sembolik]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir