Esnaf Oda Başkanları Bayramiç’te Toplandı

27 Ocak 2009

Çanakkale Esnaf Odaları Birliği Genel Sekreterler Eğitim Semineri Bayramiç?te yapıldı.

Seminer için Bayramiç?e gelen Çanakkale Esnaf Odaları Birlik Başkanı Mustafa Vurucu ve beraberindeki heyet ilk olarak Belediye Başkanı İsmail Sakin Tunçer?i ziyaret etti. Oda Başkanları, Belediye Başkanı İsmail Sakin Tunçer?e ilçede faaliyet gösteren esnaftan pazar tatil ruhsatı için ücret alınmamasında öncü olduğu için kendisine teşekkür etti. Tunçer de yasalar ne gösteriyorsa onu uyguladıklarını belirterek, ?Yasa gereği pazar tatil ruhsatları için esnaftan 2006 yılından buyana ücret almıyoruz. Belediye olarak esnafımıza her zaman sahip çıktık, yardımcı olduk. Esnafın durumu ortada. Ekonomik olarak sıkıntılı günler yaşayan esnafımıza belediye olarak gereken desteği gösteriyoruz? dedi.
Birlik Başkanı Mustafa Vurucu da esnafın zor durumda olduğunu belirterek, ?Son dönemde artan icra takipleri esnafı bitirdi. Toplum da, halkta, esnafta görevini iyi yapmalı? dedi.

Başkan Tunçer ile görüşmelerini tamamlayan birlik yöneticileri ve oda başkanları, Bayramiç Halk Eğitim Merkezinde gerçekleştirilen seminere satıldı. Toplantıya Birlik Başkanı Mustafa Vurucu, Yönetim Kurulu Üyesi Bayramiç Esnaf Odası Başkanı İsmail Yıldırım, Birlik 2. Başkanı Emin Aktaş, Çanakkale Şoförler Odası Başkanı Nurettin Dündar ve diğer ilçelerin oda başkanları ile bazı davetliler katıldı.
İHA

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir