Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı AK Parti’den Çan Belediye Meclis Üyesi Adayı Oldu

11 Şubat 2009

Çanakkale?nin Çan ilçesinde belediye başkanlığı seçimlerini kazanmak amacıyla çalışmalarını iddialı bir şekilde sürdüren Adalet ve Kalkınma Partisi’ne katılımlar sürüyor.

Son olarak AK Parti seçim bürosunda 250 partilinin bulunduğu toplantıda Sınırlı Sorumlu Çan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Davut Tekne de Çan Belediye Meclisi Üyeliğine aday olduğunu açıkladı. Toplantıda partililere ve katılanlara hitaben bir konuşma yapan AK Parti Çan Belediye Başkan adayı Abdurrahman Kuzu, S.S. Çan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Davut Tekne’nin Belediye Meclisi üyeliğine aday olduğunu belirterek, “Bu büyük ve anlamlı katılım ile Çan’da daha da güçlendik. Amacımız Çan’ın değişimini sağlamak” dedi.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Kuzu, Çan’da 20 yıldır devam eden belediyecilik anlayışının değişmesi için çok çalışacaklarını ifade ederek, mevcut belediye Başkanı Ali Sarıbaş’ın “Yorgun savaşçı” olduğunu iddia etti. Kuzu, Sarıbaş’ın “tabelalarla” ve “maketlerle” belediyecilik yaptığını, ama asılan tabelaların yıllardır aynı yerde durup ve seçim bildirgesinde dört dönemdir yer almasına rağmen gerçekleşmediğini iddia ederek, ?Artık Çan’da değişim zamanı geldi. Bu değişim AK Parti ile olacak” şeklinde konuştu.

Çan Belediye Meclis Üyesi Adayı S.S. Çan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Davut Tekne ise, büyük tezahüratlarla ve sık sık kesilerek başladığı konuşmasında, “Bütün Çan halkının büyük desteğini alarak bu seçimlerde değişim için varız” dedi.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir