Esnaflara Yönelik İngilizce Eğitimlerine Başlandı

03 Ocak 2014

Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA)’nın 2013 Yılı Turizmde Rekabetçiliğin Artırılması Mali Destek Programı Kapsamında Çanakkale Valiliği tarafından uygulanan “Bir Kaledir Çanakkale” adlı projenin faaliyetlerinden biri olan Aynalı Çarşı esnafına dönük eğitimler başladı.

Çanakkale Valiliği’nin yürüttüğü projede ev pansiyonculuğu eğitimlerinden sonra esnafa yönelik verilen eğitimler, Çanakkale’nin tarihi kültürel turistik değerlerinden Aynalı Çarşı’yı ziyaret eden yerli ve yabancı ziyaretçilerin iyi hizmet almaları, esnafın ürünlerini daha etkili ve kaliteli sunabilmesi için alanında uzman kişiler tarafından verilecek.

Çanakkale Valiliği’nin yürüttüğü Bir Kaledir Çanakkale projesi kapsamında Pilot Bölge olarak belirlenen Aynalı Çarşı’da esnafa yönelik eğitimler YDS Akademi’de bir ay boyunca ücretsiz verilecek.

İletişim, pazarlama, paketleme, mesleki İngilizce alanında bir ay boyunca ve haftanın dört günü verilecek olan eğitimlerde esnafın hizmet kalite standardının yükseltilmesi hedefleniyor.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir