Esnaftan Örnek Personele Cumhuriyet Altını

Esnaftan Örnek Personele Cumhuriyet Altını
13 Aralık 2013

Gelibolu Belediyesi’nin temizlik hizmetlerini yürüten Altan Temizlik Şirketi’nin personeli olarak iskele bölgesinde süpürgeci olarak çalışan Mert Çetin isimli personeli esnaflar Cumhuriyet altını ile ödüllendirdi.

İskele esnafları Mert Çetin’e, Atatürk Meydanı’ndaki Atatürk büstünün çevresini temizlediği sırada “kolay gelsin” diyerek sürpriz yaptılar. Esnaflar adına Ramiz Mete isimli esnaf Mert Çetin’e bir buket çiçek ve Cumhuriyet altını takdim etti. Mete, “Bölgemizin temiz olması için fedakarca çalışan bu arkadaşımızın görevini titizlikle yerine getirdiğini ve özveri ile mesai yaptığını gözlemledik. Biz esnaflar kendisini örnek bir personel olduğu için ödüllendirmek istedik. Çevre ve temizlik bilincinin çok hassas olduğu bir dönemde bu arkadaşımızın başarılı çalışmalarının herkese örnek olmasını diliyor ve kendisini Cumhuriyet altını ile ödüllendiriyoruz” dedi.

Esnafların personeline yaptığı jestten haberdar olan Gelibolu Belediye Başkanı M. Mustafa Özacar da Mert Çetin’in yanına gelerek kendisini örnek çalışmasından dolayı kutladı.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir