Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Esnaftan UEDAŞ İşletme Şefine Veda Yemeği

Esnaftan UEDAŞ İşletme Şefine Veda Yemeği

Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde esnaflar TEK, TEDAŞ VE UEDAŞ’da görev süresini tamamlayıp emekli olan İşletme Şefi Kadir Kaşıkçı onuruna veda yemeği düzenledi.

Fener meydanındaki bir restoranda düzenlenen gecede duygulu anlar yaşanırken, geceye Çanakkale UEDAŞ İl Müdürü Volkan Arpacı, Gelibolu Elektrik ve Elektronikciler Odası Temsilcisi Remzi Öz, Elektrik mühendisleri Ayhan Küçükoğlu, İnci Başar, kurum çalışanları ve esnaflar katıldı.

Gecede bir konuşma yapan Uludağ Elektrik A.Ş. Çanakkale İl Müdürü Arpacı, 28 yıl kuruma hizmet veren kadir Kaşıkçı?ya emeklilik hayatında mutluluklar dileyerek, ?Biz bir camiayız. İşimiz vatandaşa hizmet vermek. Emekliye ayrılan arkadaşımız da bu işini yıllarca çok iyi yaptığı için esnafımız tarafından onuruna yemek düzenlendi. Buda onun ne kadar sevildiğini bir kez daha bizlere gösterdi? dedi.

Duygusal anların yaşandığı gecede emekliye ayrılan İşletme Şefi Kadir Kaşıkçı da zaman zaman gözyaşlarına hakim olamadı.

İHA

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir