Evgin; “Troia, muhteşem bir yer”

11 Ağustos 2018

TÜRK pop müziğinin güçlü sesi Erol Evgin, 55. Uluslararası Troia Festivali kapsamında konser verdi. Özgürlük Parkı’nda düzenlenen konserde vatandaşlar ünlü sanatçının şarkılarına sık sık eşlik ederek unutulmaz bir gece yaşadı.
Özgürlük Parkı’nda, 49 yıllık sanat hayatında Çanakkalelilerle buluşan Erol Evgin’i, her yaştan yaklaşık 1000 kişilik coşkulu bir kalabalık izledi. Hemen her şarkısına eşlik eden izleyiciler, Erol Evgin’e duygu dolu anlar yaşattı. Konserine, en beğenilen şarkılarıyla başlayan Erol Evgin, şarkılarının arasında sohbetler edip, izleyicileri güldürdü. Yaklaşık 2 saate yakın süreyle sahnede kalan Erol Evgin, Çanakkale’den mutlu bir şekilde ayrıldı.

“Teşekkürlerimi iletiyorum”

Öte yandan Erol Evgin, konser sırasında yaptığı konuşmada gelecek yıl sahnede 50’inci yılını kutlayacağını söyledi. İlk 45’lik plağını 1969 yılında çıkardığını da belirten Evgin, “Çanakkale festivalinde konser vermek için Çanakkale’ye geldik. Çanakkale Savaşları’nın yaşandığı alanları gezdik. Burada kanlarımızı veren tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyorum. Troia kenti muhteşem bir kent. Çok heyecanlandım ve çok etkilendim. Troia’nın mimarisine hayran kaldım. Çanakkale halkına bu davet için teşekkürlerimi iletiyorum ” dedi.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir