Ezine – Bayramiç Kavşağı’nda Yine Ölümlü Kaza

14 Mart 2010

Çanakkale – İzmir karayolunun 45’inci kilometresindeki, sık sık kazaların meydana geldiği Ezine- Bayramiç Kavşağı?nda, otomobille meyve yüklü kamyonet çarpıştı Kazada, 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.

Kaza bugün saat 10.45 sıralarında, Ezine Devlet Hastanesi?ne 300 metre uzaklıktaki, Çanakkale- İzmir karayolunun 45’inci kilometresinde yer alan Ezine – Bayramiç Kavşağı?nda meydana geldi. Ezine Belediyesi işçisi Şerafettin Özlü (49) yönetimindeki, Bayramiç yönüne giden 17 SH 862 plakalı otomobil ile Ayvacık yönünden gelen Selahattin Topaloğlu (51) yönetimindeki portakal, elma ve muz yüklü 17 FK 526 plakalı kamyonet, kavşakta çarpıştı.

Kırmızı ışık ihlali nedeniyle meydana geldiği belirlenen kazada, otomobil sürücüsü Şerafettin Özlü olay yerinde öldü. Beraberindeki eşi Ayten (52), oğulları Rıdvan (16) ve Recep Özlü (10) ise kazayı hafif sıyrıklarla atlattı. Ezine Devlet Hastanesi’nde tedaviye alınan anne ve çocuklarının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Kazaya neden olan ışık ihlalini hangi sürücünün yaptığı araştırılırken, başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınan kamyonet sürücüsü Topaloğlu da emniyete götürüldü.

?Ölüm kavşağı? olarak anılan Ezine- Bayramiç Kavşağı?nda daha önce de çok sayıda ölümlü ve yaralanmalı trafik kazası meydana gelmişti.

[Kaynak: Milliyet]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir