Ezine Kültür Merkezi Yapımına Başlandı

Ezine Kültür Merkezi Yapımına Başlandı
28 Mart 2019
Vali Orhan Tavlı, Kültür ve Turizm Bakanlığımızca ödeneği gönderilen Çanakkale Valiliği İl Özel İdaresi tarafından yapım işine başlanan Ezine Kültür Merkezi inşaat alanında incelemelerde bulundu.
Hafriyat çalışmaları devam eden alanda incelemelerde bulunan Vali Orhan Tavlı’ya Vali Yardımcısı-Çanakkale İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdullah Köklü tarafından bilgi verildi.
Kültür ve Turizm Bakanlığımızca 5.866.660,00 TL. ödenek gönderdiği Ezine Kültür Merkezinde;  316 kişilik konferans salonu, sanatçı odaları, kütüphane, eğitim atölyeleri, çok amaçlı sosyal alanlar yer alacak. Hafriyat çalışmalarına başlanan  inşaat alanı 2653 m2 olacak olan   Ezine Kültür Merkezi, 2 katlı olarak planlandı. Vali Orhan Tavlı’nın Ezine Kültür Merkezi alanı incelemelerinde; Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ali Çalışkan, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Hilmi Ercan, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk Semizoğlu, Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Kaya Üzen, Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz de bulundu.
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir