Ezine’de Yeni Belediye Otobüsleri Hizmete Başladı

Ezine’de Yeni Belediye Otobüsleri Hizmete Başladı
22 Ekim 2011

Çanakkale’nin Ezine ilçesinde toplu taşımada kullanılacak olan 3 yeni belediye otobüsü düzenlenen törenle hizmete girdi.

Törende bir konuşma yapan Ezine Belediye Başkanı Halil Büyükerol, geçtiğimiz aylarda 2 büyük çöp kamyonu ve bir iş makinesi alarak yeniledikleri araç parkına 41 kişi kapasiteli, engelli vatandaşların da sorunsuzca faydalanabileceği 3 yeni otobüsü daha kazandırmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, “Yeni satın aldığımız beyaz incilerle, toplu taşımacılıkta vatandaşlarımıza daha iyi hizmet vereceğiz. Ezine büyük bir ilçe. Büyük ilçenin sorunları da büyük olur. Ama ben ve çalışma arkadaşlarım, her türlü zorluğun üstesinden gelecek deneyim ve bilgi birikimine sahibiz. Sorunları her geçen gün azalan bir Ezine için mesai yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz” dedi.

Yapılan konuşmanın ardından kurban kesilerek 3 yeni belediye otobüsü törenle hizmete girdi. Törene İl Genel Meclis Üyesi Metin Öztürk, Halil Kaymak, Belediye Meclis Üyesi Halil Sevim, Hasan Tetik, Levent Pola, İrfan Çetinkaya, CHP İlçe Başkanı Halil Kaya, CHP Kadın Kolları üyeleri, vatandaşlar, belediye daire amirleri Ve personel katıldı.

İHA

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir