Fanta Gençlik Festivali 10 Temmuz Salı Akşamı Çanakkale ile Buluşuyor

06 Temmuz 2012

11. Fanta Gençlik Festivali, ilk durağı Ankara’dan sonra Megastar Tarkan ve Emre Aydın ile yoluna tam gaz devam ediyor. 10 Temmuz Salı günü 18 Mart Stadı’nda gerçekleşecek olan Fanta Gençlik Festivali yeni bir izleyici rekoruna imza atmaya hazırlanıyor.

Geçen yıl 1 milyonu aşan katılımcısıyla bir rekora imza atan Fanta Gençlik Festivali 11’incisi ile yine yollarda. Megastar Tarkan ve Emre Aydın ile Ankara’dan yola çıkan festivalin ondördüncü durağı 10 Temmuz Salı günü 18 Mart Stadı’nda olacak.

Kral Pop medya sponsorluğunda gerçekleşen ve 9 Haziran’da Ankara Hipodrom’da başlayan 11. Fanta Gençlik Festivali gençlerin ilgi alanlarına göre çeşitli aktivitelere de ev sahipliği yapıyor. Seyirciler, festival alanında saat 16.30’dan itibaren bowling, perküsyon, ‘Pop’un Kralı Kral Pop ile Karaoke’ gibi çeşitli yarışma ve oyunlarla vakit geçirebilecek. 19.00 itibariyle başlayacak DJ ve sunucu performanslarının ardından 20.30’da ise konser başlayacak.

Yeni şarkılarla müzik ziyafeti
Festivalde Megastar Tarkan eski şarkılarının yanı sıra yeni şarkıları “Aşk Gitti Bizden” ve Sezen Aksu imzalı “Hadi Bakalım”ı seslendirecekken; Emre Aydın da eski albümlerinden parçalarına iki şarkılık yeni single’ında yer alan “Beni Biraz Böyle Hatırla” ve “Soğuk Odalar”ı ekliyor.

[Kaynak: Medya Hedef]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir