Fenerbahçe Spor Kulübünden Vali Ahmet Çınar’a Anlamlı Ziyaret

13 Ocak 2014

Fenerbahçe Spor Kulübü Asbaşkanı Turhan Şahin ve beraberindeki heyet Vali Ahmet Çınar’ı Makamında ziyaret etti. Ziyaretin ardından kulübün Çanakkale Destanının 100. yıl etkinliklerine nasıl destek verecekleri hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Fenerbahçe Spor Kulübü Asbaşkanı Turhan Şahin, “Sayın Valimizin Spor Kulüplerine gönderdiği bir mektup vardı. Biz kulüp olarak bu mektuptan çok etkilendik ve heyecanlandık. Fenerbahçe’mizin tarihi kimliği nedeniyle Çanakkale ile duygusal bir bağı vardır. Başkanımız Aziz Yıldırım’ın talimatıyla Çanakkale Savaşlarının 100. yılında neler yapabiliriz diye görüş alışverişinde bulunmak üzere hemen buraya geldik. Sporun her alanında başarı için mücadele eden Fenerbahçe Spor Kulübü, tesis, sporcu, marka gücü ve tüm varlığı ile 100. yıl etkinliklerini destekleyecektir.” dedi.

Vali Ahmet Çınar Fenerbahçe Spor Kulübüne bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti ve diğer büyük kulüplerimizin de aynı duyarlılıkla hareket edeceğinden emin olduğunu söyledi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir