Formda Kalmak İçin 1 Bardak Destek

Formda Kalmak İçin 1 Bardak Destek
27 Ocak 2012

Sağlıksız beslenme ve fiziksel hareketsizliğin sonucunda ise aşırı kilo alımı ve obezite ortaya çıkıyor. Dünya Sağlık Örgütü’nün (WHO) yaptığı araştırmalar; 2015 yılında yaklaşık 2.3 milyar yetişkinin fazla kilolu olacağı ve 700 milyondan fazla kişinin de obeziteye yakalanacağı öngörüsünde bulunuyor. WHO’ya göre obezite ve aşırı kilonun temel nedeni; alınan kalori ile harcanan kalori arasındaki enerji dengesizliği. Bu duruma engel olmak içinse daha sağlıklı bir beslenme alışkanlığı edinmek gerekiyor. İşte tam da bu noktada gıda takviyeleri büyük önem taşıyor.

Dünyada, başta sporcular olmak üzere birçok ünlünün tükettiği gıda takviyeleri sağlıklı beslenmeye büyük ölçüde yardımcı oluyor. Herbalife’ın Formül 1 adlı; bir bardak sütle hazırlanan gıda takviyesi ise kilo kontrolüne ve sağlıklı bir yaşama destek veriyor.

Doğru beslenme ile düzenli ve yeterli fiziksel aktivite; yaşamın tüm evrelerinde sağlıklı olmanın en önemli etkenleri arasında yer alıyor.

ÖMÜR BOYU SAĞLIK
1980 yılında ABD’nin Los Angeles kentinde Mark Hughes tarafından kurulan Herbalife International, yaklaşık 30 yıldır; bilimsel olarak tasarlanan ve kilo kontrolüne yardımcı olan gıda takviyesi ürünlerini tüketiciyle buluşturuyor. Türkiye’deki faaliyetlerine 1998 yılında başlayan Herbalife, ömür boyu sağlıklı bir beslenme sistemi vâdediyor. Nobel ödüllü bilim adamlarının ortak çalışmaları sonucunda tüketime sunduğu gıda takviyeleriyle dikkat çeken Herbalife’ın, özellikle İtalya’daki FineFood fabrikasında üretilen Formül 1 isimli gıda takviyesi, tüketiciden ilgi görüyor. Mikro ve makro besinlerle formüle edilmiş bir içecek tozu olan bu ürün, sağlığına özen gösteren ve daima formda kalmak isteyenler için farklı bir alternatif sunuyor.

SÜTLE KARIŞTIRILIYOR
İki çorba kaşığı toz Formül 1’i (26 gr.), 250 mililitre yarım yağlı sütle karıştırarak hazırlanan bu gıda takviyesi, dilendiği takdirde sütün içine ekleyeceğiniz meyve ile de tüketilebiliyor. Bitkisel karbonhidrat içeren Formül 1, kilo kontrolü veya sağlıklı beslenme programınız sırasında uzun süre kendinizi tok hissetmenize ve enerji düzeyinizi korumanıza yardımcı oluyor. Kilo kontrolü sağladığı bilimsel olarak kanıtlanan ürün, egzersiz programı ile tüketildiğinde; yağsız kas kitlesi oluşturmaya yardımcı oluyor. Formül 1’i; herbalife.com.tr adresinden ulaşabileceğiniz bir Herbalife distribütöründen alabilirsiniz.

BİR BARDAĞI 217 KALORİ!
Her gün alınması önerilen temel protein, vitamin ve mineralleri içeren Formül 1; tükettiğiniz kalori miktarını kontrol edebilmeniz için, bardak başına sadece 217 kalori içeriyor! Ürün, düzenli bir egzersiz programı ve sağlıklı gıdalar eşliğinde tüketildiğinde çok daha işe yarıyor.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir