Gazeteci İsmail Küçükkaya, Çanakkale’de Söyleşi Gerçekleştirdi

10 Ekim 2016

Çanakkale Belediyesi, düzenlediği kültür etkinlikleri kapsamında Gazeteci İsmail Küçükkaya’yı vatandaşlar ile buluşturdu.
Küçükkaya, “Türkiye’de Basın Özgürlüğü ve Sansür” isimli söyleşi ile ÇOMÜ İçdaş Kongre Merkezi’nde, Çanakkale halkı ile buluştu. Saat 19:30’da başlayan etkinliğe kentli büyük ilgi gösterdi. Çanakkale’de bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu dile getiren Küçükkaya, söyleşiye, kendisini dinlemeye gelen kalabalığa teşekkür ederek başladı. Gazetecilik ve yayın hayatındaki tecrübelerini paylaşan Küçükkaya, ülkemiz şartlarında gazetecilik mesleğini ve bu mesleği sağlıklı bir şekilde sürdürmenin önemine dair düşüncelerinden bahsetti. Yaklaşık bir saat boyunca görüşlerini, deneyimlerini ve umutlarını paylaşan İsmail Küçükkaya, söyleşinin ilerleyen saatlerinde dinleyicilere de söz hakkı verdi. Soru cevap şeklinde devam eden söyleşi samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşti. Belediye Başkanı Ülgür Gökhan da, eşi Hale Gökhan ile birlikte söyleşiyi dinleyenler arasındaydı. Söyleşinin sonunda İsmail Küçükkaya’ya Geleneksel Çanakkale Seramiği takdim eden Başkan Gökhan, teşekkürlerini dile getirdi.
Çocuğundan yaşlısına, büyük bir ilgi ile söyleşiyi dinleyen kentli, söyleşi sona erdiğinde, İsmail Küçükkaya ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir