Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Gazetecinin İlginç Düğün Davetiyesi

Gazetecinin İlginç Düğün Davetiyesi

Çanakkale?de yerel bir gazetede muhabirlik yapan Gürkan Düzenli, evlilik müjdesini haber haline getirdiği davetiye ile yaptı.

Çalıştığı gazetenin logosu altında hazırladığı davetiyesinde kendi evlilik haberini yazan Gürkan Düzenli, ?Flaş Haber” ve “Bir Mutluluk Haberi Daha? başlığı ile şu yazıyı yazdı: “Önel ve Düzenli ailelerinden alınan bilgiye göre Sabahat-Muhittin Önel ve Gönül-İbrahim Düzenli çiftlerinin onayıyla evlilik yolunda adım atan Sinem ve Gürkan, mutlu sona ulaşıyor. Düğün hazırlıkları nedeniyle hareketli günler yaşayan genç çift, konuyla ilgili sorulara, ?Bu mutluluğumuzu herkesle paylaşmak ve mutlu günümüzde bütün dostlarımızı aramızda görmek istiyoruz? diye yanıt verdiler. Edinilen bilgiye göre düğün 26 Haziran 2010 tarihinde Çanakkale Polisevi Deniz Lokali?nde gerçekleştirilecek.?

Haber halindeki ilginç düğün davetiyesini konuklara dağıtan Gürkan Düzenli bütün dostlarını 26 Haziran Cumartesi günü düğününe davet etti.

İHA

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir