Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Gazi Süleyman Paşa İlköğretim Okulu'nda İzleyerek Eğitim

Gazi Süleyman Paşa İlköğretim Okulu'nda İzleyerek Eğitim

Çanakkale?nin Gelibolu ilçesinde bulunan Gazi Süleyman Paşa İlköğretim okulunda öğrenciler ders konularını sınıflara konulan projeksiyon cihazıyla izleyerek yapıyor.

Gelibolu?nun en gözde okullarından biri olan ve eskisi yıkılarak 2006 yılında 16 derslikli bilgisayar laboratuarlı olarak modern bir şekilde eğitim ve öğretime başlayan okulda şimdide her sınıfa projeksiyon cihazı kondu. Okul Müdürü Mehmet İnce, okullarının ilçenin en gözde okullarından biri olduğunu belirterek, ?Okulumuzda 610 öğrenci, 25 öğretmen, 1 müdür ve 2 müdür yardımcısı var. Eğitim seviyemiz oldukça yüksek. Bu seviyemizi korumak içinde teknolojik imkanlardan da yararlanıyoruz. 20 kişilik bilgisayar laboratuarımızda 21 bilgisayarımız var. Şimdi de tamamı okul aile birliğinin imkanları ile alınan 12 adet projeksiyon cihazı sınıflarımıza konuldu. Öğrencilerimiz ders konularını izleyerek işleyecekler ve konular akıllarında daha çok kalacak. Bize bu imkanı sağlayan okul aile birliğine teşekkür ediyorum? dedi.

İHA

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir