Geleneksel ÇOMÜ Öğrenci Toplulukları Tanıtım Günleri Başladı

03 Ekim 2012

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi 150’ye yakın toplulukla öğrenci faaliyetlerine devam ediyor.

Yıl içinde çeşitli sportif, akademik, eğlenceli etkinliklerle ÇOMÜ’lüleri bir araya getiren topluluklar, bu kez de Geleneksel ÇOMÜ Öğrenci Toplulukları Tanıtım Günleri’nde bir araya geldiler.

2-5 Ekim günleri arasında Öğrenci Sosyal Etkinlik Merkezi (ÖSEM) önünde başlayan tanıtım günlerinde öğrenci toplulukları stantlar kurarak topluluklarını tanıtacak ve topluluklarına yeni öğrencileri üye yapmaya çalışacaklar.

İlk kayıt gününde binlerce ÇOMÜ’lü topluluklara üye olarak aktif bir öğrencilik dönemi geçirmek adına ilgi alanları, çalışmaları, zevklerine göre olan topluluk stantlarında bilgi aldılar.

Topluluk üyeleri ise, üniversitenin bu etkinliği geleneksel hale getirmiş olmasınından duydukları memnuniyeti aktarırken, öğrenci arkadaşlarımıza en çok böyle günlerde ulaşabiliyoruz, burada tanışıyor birlikte faaliyetler gerçekleştiriyoruz, kampüs daha da canlanıyor dediler.

Tanıtım günlerinin ilk gününde stantları gezen Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Özdemir, toplulukların yaptığı aktiviteler hakkında bilgi alarak bazı topluluklara üye oldu. Dağcılık Topluluğu üyelerinin yaptığı gösteri ise izleyenlerden büyük beğeni topladı.

[Kaynak: comu.edu.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir