Geleneksel İÇDAŞ A.Ş. – Türk Metal Sendikası İkinci Aile Pikniği Yapıldı

Geleneksel İÇDAŞ A.Ş. – Türk Metal Sendikası İkinci Aile Pikniği Yapıldı
23 Haziran 2011

İÇDAŞ A.Ş. ve Türk Metal Sendikası tarafından İÇDAŞ lojmanlarının bulunduğu deniz kenarındaki Uzundere Koyunda hafta sonu İÇDAŞ aile pikniği düzenlendi. Pikniğe yaklaşık 1200 İÇDAŞ işçisi eş ve çocukları ile katıldı.

Bu yıl ikincisi gerçekleşen İÇDAŞ aile pikniğinde, pikniğe katılan bütün ailelere ve çocuklara piknik girişinde çeşitli hediyeler verildi.

Biga Değirmencik Demir-Çelik Tesisler Direktörü İsmail Doğan Kenet ve İÇDAŞ bölüm müdürlerinin tamamının katıldığı piknik çocukların ve büyüklerin oyunlarıyla büyük bir şenliğe dönüştü.

Türk Metal Sendikası Biga 1 nolu Şube Başkanı Osman Akkurt yaptığı açılış konuşmasında “Her yıl eş ve çocuklarımızla İÇDAŞ ailesi olarak fabrika tezgahlarında yıl boyunca birlikte ter akıttığımız arkadaşlarımızla bu piknikte yorgunluğumuzu atıyor ve çocuklarımızla şenleniyoruz. Bizlere bu piknik imkanını ve bu organizasyonu sağlayan İÇDAŞ yönetimine İÇDAŞ çalışanları adına teşekkür ediyorum. Pikniğimize katılan ailelerimiz ve çocuklarımız pikniğimize hoş geldiniz, birlikteliğimiz ve mutluluğumuz daim olsun” dedi.

Şube başkanının konuşmasından sonra piknik organizasyonu dahilinde düzenlenen oyunlara geçildi, çekilişler yapıldı. Oyunlarda halat çekme, sandalye kapma, elma yeme, yoğurt yeme, çuval yarışı, penaltı ve basket atma yarışmaları düzenlendi. Büyük çekişme ve neşe içinde geçen yarışmalarda birinci olanlara ayrıca çeşitli hediyeler verildi.

İÇDAŞ Aile pikniği akşamın geç saatlerine kadar devam etti. Aileler ve çocuklar gönüllerince eğlendiler. Pikniğe katılan işçiler gelecek yıl tekrar buluşmak üzere mutlu bir gün paylaştıklarını belirttiler.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir