Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Gelibolu Belediye Başkanı Hakkındaki Bilgileri Yalanladı

Gelibolu Belediye Başkanı Hakkındaki Bilgileri Yalanladı

Gelibolu Belediye Başkanı Cihat Bingöl, AK Parti’den istifa ederek CHP’ye katılacağı yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığı söyledi.

Gelibolu Belediye Başkanı Cihat Bingöl, bir internet sitesinde kendisi hakkında çıkan ‘AK Partili Başkan CHP’ye Katılıyor’ başlıklı haberin asılsız olduğunu belirterek, “Bu haber asla doğruluk kaynağı olmayan bir haberdir. Benim ağzımdan böyle bir görüşmem olmamıştır. Bu sebeple de böyle bir şeyin yazılması mümkün değildir. Ben Cihat Bingöl olarak 18 Mart 2008 tarihinde Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bize gösterdiği teveccüh, onun bize taktığı rozet ile belediye ve il genel meclis üyelerimizle beraber AK Partili olduk. O gün bugündür çalışmalarımız aralıksız halkımızın hizmetine, sağlığına, yaşamlarını kolaylaştırmaya yönelik devam ediyor” dedi.

Başkan Bingöl, CHP ile yazılı, sözlü ve karşılıklı olarak hiçbir görüşme yapmadığını da ifade etti. Bingöl ayrıca haberi maksatlı bulduğunu dile getirerek, tekzip ettiğini kaydetti.

İHA

Filtreler:

Yorumunuz