Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Gelibolu Belediyesi’nden Cumhuriyet Şenliği

Gelibolu Belediyesi’nden Cumhuriyet Şenliği

Çanakkale?nin Gelibolu ilçesinde Belediye, Cumhuriyet’in 86’ıncı kuruluş yıldönümü dolayısıyla şenlik programı hazırladı.

Atatürk Meydanı kale içi mevkiinde gerçekleştirilecek programda, mahalli müzik grupları ile folklor ve dans grupları sahne alacak. Büyükçekmece Belediyesi ile Barış Manço Kültür Merkezinin davet edildiği program, onuncu yıl marşı eşliğinde yapılacak havai fişek gösterisi ile son bulacak.

Belediye yetkilileri düzenlenecek etkinliğe katılımın yoğun olmasını beklediklerini ifade ederek, ?Çok zor şartlarda, büyük fedakarlıklar sonucunda elde edilen, bağımsızlığımızın simgesi ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk`ün bizlere büyük bir armağanı olan Cumhuriyetimizin doğum gününde bütün Gelibolu halkını Atatürk Meydanı?nda belediyemizce hazırlanan kutlamalara katılmaya davet ediyoruz? dedi.

İHA

Filtreler:
Görüntülenme: 53
Google Analytics verileri olup, manipüle edilemez bir kaynak kullanılmıştır. Günde bir kere güncellenmektedir.

Yorumlar

EKREM (25/10/2009 01:04)

Sayın başkanımıza saygılar.Böyle bir etkinliği düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkürler.Bu etkinliğe ihtiyacımız vardı.

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir