Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Gelibolu Fındıklı Köy Hayırı Yapıldı

Gelibolu Fındıklı Köy Hayırı Yapıldı

Çanakkale?nin Gelibolu ilçesine bağlı Fındıklı köyünde geleneksel hale getirilen köy hayırı büyük bir katılımla yapıldı.

Yaklaşık 3 bin kişinin katıldığı hayırda 15 adet keçi ve koyunun kesildiği, 20 kazan pilav, 150 kilogram tulumba tatlısı ve 3 bin adet ayran dağıtıldığını belirten Fındıklı köy Muhtarı Recep Küçük, ?2009 yılının ülkemize ve çiftçilerimize hayırlar getirmesini diliyorum. İnşallah bol bereketli bir yıl olur? dedi. Hayırda Fındıklı Köy Camiinde İlçe Müftüsü Şaban Çakmak ve çok sayıda köy imamının katılımı ile Mevlit okundu. Geleneksel hayıra Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Ege, Cumhuriyet Savcısı Metin Etil, Milli Eğitim Müdürü Haki Mutlu, Mal Müdürü Rıdvan Kayral, Liman Başkanı Ayhan Özdemir, Tarım Kredi Müdürü Ziya Nur Üzmez, Belediye Meclis Üyesi Zafer Mete, köy muhtarları, Gelibolu ve komşu köylerden çok sayıda vatandaş katıldı.

İHA

Filtreler:
Görüntülenme: 180
Google Analytics verileri olup, manipüle edilemez bir kaynak kullanılmıştır. Günde bir kere güncellenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir