Gelibolu İlçe Tarım Müdürlüğüne Ait Eski Bina, Su Ürünleri İdare Binası Oluyor

16 Eylül 2008

Çanakkale?nin Gelibolu ilçesinde İlçe Tarım Müdürlüğünün uzun yıllar kullandığı eski binası ?Su Ürünleri Laboratuarı ve İdare Binası? olarak yeniden düzenlenmeye başlandı.

İlçe Tarım Müdürü Cengiz Candan, ?Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı?nın gözetiminde olan su ürünlerini daha iyi korumak ve desteklemek amacı ile eski binayı “Su Ürünleri Laboratuarı ve İdare Binası” haline gietirmek için çalışma başlattıklarını belirterek, “Yaklaşık bir ay içerisinde bitirilmesi planlanan Su Ürünleri Laboratuarında kullanılacak malzemeler alınarak hazır hale getirildi. Çalışmaların tamamlanmasının ardından hizmete girecek bu yerde Gelibolu?da su ürünleri ile ilgili bütün işlemler yapılabilecek? dedi.
İHA

Filtreler:
Yorumlar...
  • sezgin
    10/03/2009 13:31

    geli bolu Tarım ilçe müd ve ekibini bu güzel çalışmalarından dolayı teprik ediyorum ve ekibini kutluyorum ben Silivri'de oturan ve Sinop'luyum ve istanbul iski havza koruma müd de çalışıyorum internet sitenizi takip ediyorum sizin tarım ilçesi engüzel çalışmayı yapıyor dikkatımı çeken merinos koyunları bizde başvursak bir koç veya birkaçtane alabilyormuyuz merakımı bagışlayın beninde elli kadarkoyumumvar ama merinos deyil saygılarımla

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir