Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Gelibolu Kent Meclisinden Belediye Başkanı Özacar'a Ziyaret

Gelibolu Kent Meclisinden Belediye Başkanı Özacar'a Ziyaret

Çeşitli meslek, kurum ve kuruluşlarda çalışanlardan oluşan Gelibolu Kent Meclisi üyeleri, Belediye Başkanı Mustafa Özacar?ı ziyaret etti.

Belediye Başkanını makamında ziyaret eden Kent Meclisi üyeleri göreve yeni seçilen Mustafa Özacar?a hayırlı olsun dileklerini ileterek çiçek verdi. Ziyaret sırasında Kent Meclisi üyeleri ile fikir alış verişinde bulunan Belediye Başkanı Özacar, ?Çok çalışmamız gerekiyor. Bu çalışmalarımız sırasında her kesimin desteğini istiyorum. Belediye borçlarının ödenebilmesi için bir takım ekonomik tedbirler aldık. Bundan kısa sürede olumlu sonuçları da alıyoruz? dedi.

Gelibolu Kent Meclisi adına konuşan Mustafa Bilgiç ise, ?Biz kent meclisi olarak, sadece sizin fikirlerinizin arkasında değil, kendi fikir ve çözümlerimiz ile de yanınızda olacağız. Şimdiye kadar olan şeffaflığınızı devam ettirdiğiniz sürece kitleleri arkanızda göreceksiniz? şeklinde konuştu.

İHA

Filtreler:

Yorumunuz