Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Gelibolu MHP Belediye Başkan Adayı Recep Omaç Gezilerini Sürdürüyor

Gelibolu MHP Belediye Başkan Adayı Recep Omaç Gezilerini Sürdürüyor

Çanakkale?nin Gelibolu ilçesinde seçim çalışmalarını hızlandıran MHP Gelibolu Belediye Başkan Adayı Recep Omaç, kamu kurum ve dernekleri gezmeye devam ediyor.

Gelibolu belediye meclis üyesi adayları ile birlikte seçim gezisine çıkan MHP Belediye Başkan Adayı Recep Omaç, Bölge Trafik İstasyonunu, Karayollarını ve Liman Başkanlığını ziyaretinde, göreve gelmeleri halinde şehir içi trafiğine öncelik vererek bu sorunu çözeceklerini söyledi. Omaç, ?Ben belediyeciyim. Bu sebeple belediyecilik anlayışımızda kaçak yapıya asla göz yummayacağız. Talep geldi, ben de aday oldum. Yol, otopark ve çevre gibi konular bizim içinde önemli. Yaya kaldırımları konusunda da duyarlı olacağız ve katlı otopark yapacağız. İlçedeki esnafın hareketliliğini sağlamak için de inanç turizmini canlandıracağız. Geleneksel hale gelen Sardalya Festivalimiz devam edecek. Çünkü bunlar ilçenin tanıtımı için gerekli? dedi.

İHA

Filtreler:

Yorumunuz