Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Gelibolu MYO Turizm ve Otel İşletmeciliği Mutfak Maharetini Madalya ile Süsledi

Gelibolu MYO Turizm ve Otel İşletmeciliği Mutfak Maharetini Madalya ile Süsledi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Gelibolu Meslek Yüksekokulu Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü öğrencileri Modern Türk Mutfağı Ekip Yarışması’nda bronz madalya alarak büyük bir başarı elde etti.

05-10 Şubat 2013 tarihleri arasında Tüm Aşçılar Federasyonu tarafından 11. kez organize edilen Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri, Beylikdüzü’nde Tüyap Kongre ve Fuar Merkezinde yapıldı. Türkiye’nin en büyük gastronomi yarışması ve festivali olan organizasyon 10 yıldır yapılıyor. Yapılan organizasyon ile Dünya Aşçılar Birliği (WACS) tarafından “Kıtalar Arası (Continental)” unvanı alan İstanbul Mutfak Günleri ülkemizin genç şeflerine Uluslararası düzeyde çeşitli kategorilerde yarışma imkânı sağlanıyor.

JP 10 Üniversite Düzeyi Okullar için Modern Türk Mutfağı Ekip Yarışmasında Gelibolu Meslek Yüksekokulu’nu Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı öğrencileri Burak Can Güngör, Sercan Keçici ve Murat Emre temsil etti. Kategorideki 20 ekip içerisinde yarışan ekip bronz madalya alarak güzel bir başarıya imza attı.

[comu.edu.tr]

Filtreler:

Yorumunuz