Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Gelibolu Orgeneral Eşref Bitlis İlköğretim Okulu'nda Yılsonu Etkinliği Gelibolu Orgeneral Eşref Bitlis İlköğretim Okulu'nda Yılsonu Etkinliği

Gelibolu Orgeneral Eşref Bitlis İlköğretim Okulu'nda Yılsonu Etkinliği

Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde Orgeneral Eşref Bitlis İlköğretim Okulu’nun düzenlediği yıl sonu etkinliği büyük ilgi gördü.

Atatürk Kız Meslek Lisesi salonunda gerçekleştirilen yıl sonu etkinliğinde öğretmen ve öğrencilerin hazırladığı gösteriler seyirciler tarafından alkışlandı. Salondaki etkinlik saygı duruşu ve İstiklal Marşı?nın okunmasıyla başladı. Törende bir konuşma yapan Okul Müdürü Yavuz Güvercin, etkinliğin hazırlanmasındaki başlıca amaçlarının, geleceğin teminatı olan çocuklara, etkin biçimde rol alacakları sosyal ve kültürel yaşantı fırsatları sunarak ruhsal ve bedensel gelişmelerine olumlu bir ivme kazandırmak olduğunu söyledi.

Konuşmanın ardından gecenin eğlence bölümü okul öğrencilerinden Cansu Akyol’un keman dinletisi ile başladı. Daha sonra okul öğretmenleri ve öğrencilerin hazırladığı birbirinden güzel skeçler izleyicilere neşeli dakikalar yaşattı. Projeksiyon gösterisi eşliğinde gerçekleştirilen şiir dinletisi ise dikkat çekti. Okulun müzik öğretmeni Beyza Durul Keman, okul öğrencileri klarnet, org, darbuka ve tef ile sahneye çıkığı birbirinden güzel parçalar ile dinleyicileri adeta mest etti. Gecenin finali ise son günlerin meşhur oyunu kol bastı ile yapıldı.

İHA

Görüntülenme: 1.270
Google Analytics verileri olup, manipüle edilemez bir kaynak kullanılmıştır. Günde bir kere güncellenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir