Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksek Okulu’ndan 2 Tayin

13 Ocak 2009

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’ne (ÇOMÜ) bağlı Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksek Okulu’nda 4 yıldır öğretim görevlisi olarak muhasebe bölümünde eğitim veren İlknur Eskin Trakya Üniversitesi’ne, Zafer Titiz ise Kocaeli Üniversitesi Deniz Liman bölümüne tayin oldu.

Öğretim görevlilerin tayin olması nedeni ile okul yönetimi ve öğretim görevlileri arkadaşları tarafından İlknur Eskin ve Zafer Titiz’e veda yemeği verildi. Okul Müdürü S. Haluk Erdem, 4 yıldır görev yapan öğretim görevlisi meslektaşlarının tayin olmaları nedeni ile veda yemeği düzenlediklerini belirterek, “Arkadaşlarımıza tayin oldukları yerde de başarılarını diliyoruz” dedi. Yemek sorunda ise Okul Müdürü S. Haluk Erdem, İlknur Eskin ve Zafer Titiz’e günün anısına plaket verdi.
İHA

Yorumlar...
  • yasemin
    20/10/2009 08:40

    çanakkale gerçekten gitmek istediğim bir yerdi. bu sene ek yerleştirmelerde çanakkale piri reis meslek yüksekokulu geldi ama maddi durumlardan ve babam göndermediği için gelemiyorum. bugün tüm hayallerim suya düştü. çünkü yarın kayıtlar için son gün ve benim kayıt yaptırabilmem için bugün yola çıkmam gerekiyodu. son ana kadar bekledim umudumu kesmedim ama artık bitti. yani okula gidemicem. ben tüm öğrenci arkadaşlarıma ve öğretmenlerime başarılarının devamını diliyorum. yasemin

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir