Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Gelibolu Yarımadası Katı Atık Yönetim Birliği Toplandı

Gelibolu Yarımadası Katı Atık Yönetim Birliği Toplandı

‘Gelibolu Yarımadası Katı Atık Yönetim Birliği’, 2013 yılının son olağan meclis toplantısını Gelibolu Belediyesi meclis salonunda gerçekleştirdi.

Gelibolu, Eceabat, Evreşe, Bolayır, Kavakköy Belediyeleri ile Çanakkale İl Özel İdaresi’nin üye olduğu birliğin toplantısında konuşma yapan Birlik ve Gelibolu Belediye Başkanı M. Mustafa Özacar, birlik üyelerinin sorumluluklarını yerine getirmelerini isteyerek, birliğin devamlılığı için üye her belediye ve il özel idaresinin çöplerini düzenli olarak depolama sahasına bertaraf için göndermesi gerektiğini ifade etti.

Birlik Meclisi tarafından 2014-2015-2016 yıllarına ait bütçe taslaklarının görüşülerek plan bütçe komisyonuna havale edildiği, birliğe ait iş ve işlemlerin devam edebilmesi için Birlik Başkanı ve Birlik Encümenine yetki verildiği toplantıda Özacar, toplantıya katıldıkları için tüm meclis üyelerine teşekkür etti.

Toplantıya Evreşe Belediyesi dışındaki tüm üyeler katıldı.

[gelibolu.bel.tr]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir