Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Gelibolu’da Ana Su İsale Hattında Yapılan Çalışmalar Tamamlandı

Gelibolu’da Ana Su İsale Hattında Yapılan Çalışmalar Tamamlandı

Gelibolu’nun su ihtiyacını karşılayan ana isale hattında yapılan çalışmaların başarıyla tamamlandığı bildirildi. 24 saat boyunca ara verilmeden sürdürülen çalışmada, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü personeli ile tüm iş makinelerinin bölgeye seferber edildiği belirtildi.

Gelibolu Belediye Başkanı M. Mustafa Özacar’ın Gelibolu Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerinin Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nin altında bulunan bölgede gerçekleştirdiği çalışmayı sabahın ilk ışıklarına kadar yerinde incelediği belirtilen Başkan Özacar, acil eylem planı çerçevesinde yapılan çalışma ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

“Şehir girişinde bulunan akaryakıt istasyonu içinden de geçen, ana yolun altında kalan 350 mm çelik ve 400 mm asbest hat, duble yol çalışmaları esnasında üzerinde çalışan yüksek tonajlı ağır iş makinalarının etkisi ile tamir edilemez duruma gelmiştir. Bu nedenle ekiplerimiz tarafından 500 mm çapında yaklaşık 380 metre uzunluğunda polietilen boru ile by pass çalışması yapılmıştır”

Filtreler:
Görüntülenme: 103
Google Analytics verileri olup, manipüle edilemez bir kaynak kullanılmıştır. Günde bir kere güncellenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir