Gelibolu’da Bıçaklı Kavga: 1 Ölü, 2 Yaralı

18 Mayıs 2012

Çanakkale’nin Gelibolu İlçesi’nde, iki grup arasında çıkan bıçakların da kullanıldığı kavgada, 24 yaşındaki Onur Yılmaz öldü, ağabeyinin de aralarında bulunduğu 2 kişi yaralandı.

Alaaddin Mahallesi Kore Kahramanları Caddesi’nde halı saha ve eğlence yeri işleten 25 yaşındaki H. Y. ile kardeşi Onur Yılmaz, işyerlerinde bir arkadaşlarının doğum gününü kutlayıp eğlendi. Gecenin sonunda Yılmaz Kardeşler, arkadaş grubunu uğurlamak için kapıya çıktı. Bu sırada erkek berberi 20 yaşındaki N. E. ve yanındaki bir grup arkadaşı, iddiaya göre Yılmaz Kardeşler ve beraberindekilere laf atıp sataşarak, içeri girmek istedi. Ancak, N. E. ve beraberindekiler ‘damsız’ oldukları gerekçesiyle içeri alınmadı. Bunun üzerine çıkan kavgada cebindeki çakıyı çıkaran N. E., H. Y.’yi karnından yaraladı. N. E., bu sırada ağabeyine yardıma gelen Onur Yılmaz’ı da göğsünün üç yerinden yaraladı. Yaralı olarak işyerine giden H. Y. de burdan aldığı ekmek bıçağını N. E.’nin göğsüne sapladı.

Ambulansla Gelibolu Devlet Hastanesi’ne kaldırılan yaralılardan durumu ağır olan Onur Yılmaz, doktorların müdahalelerine rağmen kurtarılamadı. Diğer iki yaralıdan durumu ağır olan N. E. ise ilk müdahalenin ardından Çanakkale Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Olayda yaşamını yitiren Onur Yılmaz’ın Bölgesel Amatör Lig 11’inci Grup’ta mücadele veren Büyükçekmecespor’un golcü futbolcusu olduğu belirtildi. Yılmaz’ın cesedi, otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu’na gönderildi.

Polis, tedavisinin ardından H. Y.’yi gözaltına aldı. H. Y.’nin, polisteki işlemlerin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edileceği bildirildi.

[Kaynak: canakkaleninrehberi.com]

[Görsel: Sembolik]

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir