Gelibolu’da Futbol Takımları Sporda Güç Birliği Yaptı

Gelibolu’da Futbol Takımları Sporda Güç Birliği Yaptı
19 Şubat 2012

Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde faaliyet gösteren spor kulüpleri Gelibolu İlçe Spor Müdürü Alpay Çardak önderliğinde sporda birlik toplantısı yaptı.

Toplantıda bir konuşma yapan Gelibolu İlçe Spor Müdürü Alpay Çardak, ilçede bulunan spor kulüplerinin kaynaşmasını ve yardımlaşmasını sağlamak amcıyla bir araya geldiklerini belirterek, “İlçemizde çok yetenekli sporcularımız var. Bu kardeşlerimizin daha başarılı olması için spor kulüplerimiz arasında güç birliği yapmamız gerekiyor. Bundan sonra zaman zaman kulüp başkanlarımız ile toplandılar yapıp Gelibolu’da spor için projeler üretmek istiyoruz” dedi.

Geliboluspor Başkanı İsmail Öztürk de düzenlenen toplantı sebebiyle İlçe Spor Müdürü Alpay Çardak’a teşekkür ederek, “Biz kulüpler olarak ilçe ve ülke sporuna hizmet etmeye, ilçemizin adını spor dallarında duyurmaya çalışıyoruz. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumaya çalışıyoruz. Sporun içinden gelen birisi olarak sayın müdürümüz bizlere her konuda destek oluyor. Bizde bu toplantılarımız sayısını arttırıp İlçe sporu için daha neler yapabilir ve dünyada marka olan Gelibolu ismini daha yükseklere taşımaya çalışacağız” dedi.

Toplantıya Geliboluspor Başkanı İsmail Öztürk ve Yönetici İsmail Çalışkan, Harb-İşspor İkinci Başkanı Eşref Gönen ve Yönetici Hasan Sarsılmaz, Gelibolu Rumelispor Kulüp Başkanı Atilla Eraslan, Deniz Cankara, Selçuk Barçınlı, Bayırköyspor Başkanı Olan Nihat Emirsu, Yeni Gölcükspor Başkanı Semih Kırca, Yönetici Tahsin Taş ve Gelibolu Yarımadaspor Kulübü Yöneticisi, Gençlikspor İlçe personeli ve Okçuluk Federasyonu Milli Takım Hocası Emre Özdemir katıldı.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir