Gelibolu’da MHP İlçe Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

29 Kasım 2008

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gelibolu ilçe yönetim kurulu üyeleri yaklaşan yerel seçimler öncesi bir araya gelerek stratejilerini belirledi.

Toplantıda bir konuşma yapan MHP Gelibolu İlçe Başkanı Kemal Ersöz, yaklaşan yerel seçimler dolayısı ile birlik ve beraberliğe ihtiyaçlarının bulunduğunu ve daha sık bir araya geleceklerini belirterek, ?Yola durmadan koşarak devam edeceğiz. Gelibolu?da hizmete talibiz. Biz anlatacağız, takdir milletindir. Projelerimizi halkımızla paylaşacağız. Kararı onlar verecekler? dedi.

Belediye Başkan Adayı Recep Omaç ise amaçlarının iyi hizmetlerde bulunarak, Gelibolu?yu layık olduğu noktaya getirmek ve özenilen bir şehir yapmak olduğunu belirterek, ?Diğer şehirlere özenmeden, ?ben Geliboluluyum, ben Gelibolu?da yaşıyorum? diyebilecek hizmet anlayışı ile yola devam etmek istiyoruz. İlçemize en iyi hizmette bulunmak istiyoruz. MHP Gelibolu?da bugüne kadar hiç denenmedi. Kararı sizler ve millet verecek. Gelibolu, ya iyi bir hizmet, ya da gene çevresindeki il ve ilçelere özenen, kendisine hayıflanan, içine kapanık, açılamayan, makûs talihini yenemeyen bir ilçe olarak kalacak? dedi.
Görev verildiğinde arkadaşlarına, iyi kadrolarla bu işi başarabileceklerini ve zamanlarının dörtte üçünü halka adayarak bu işi başarabileceklerini de ifade ettiğini belirten Omaç, ?Yola, bencillik duysunu bırakmış, biz diyen, toplumun tamamını kucaklayan kadrolarla çıkacağız. İnaçlıyız, gururluyuz ve yapacağımıza da inanıyoruz? diye konuştu.

Düzenlenen toplantıya, MHP İlçe Başkanı Kemal Ersöz, Belediye Başkan Adayı Recep Omaç, Kadın Kolları Başkanı Zeliha Karahüseyinoğlu, yönetim kurulu üyeleri ve eşleri katıldı.
İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir