Gelibolu’da MHP’nin Belediye Başkanı Adayı Recep Omaç

21 Kasım 2008

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Gelibolu İlçe Başkanlığı 29 Mart 2009 yerel seçimlerinde belediye başkan adaylarının Recep Omaç olduğunu açıkladı.

MHP Gelibolu İlçe Başkanı Kemal Ersöz yaptığı yazılı açıklamada, genel merkezlerinin talimatları doğrultusunda Gelibolu?da yapmış oldukları anket ev halk nezdinde ki çalışmalar neticesinde, genel merkezinde olurunu aldıklarını ve belediye başkan adaylarının Recep Omaç olduğunu belirtti. Ersöz, Omaç?ın gerekli adaylık başvuru formunun düzenlenerek genel merkeze gönderildiğini ifade ederek şunları kaydetti:?29 Mart 2009 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde belediye başkanlığını kazanmak azmi ve inancıyla çalışmalarımız son hızla ve halkın yoğun talebi ile devam etmektedir. Bu vesile ile adaylığı netleşen Recep Omaç?ın düzenlenecek aday tanıtım toplantısı önümüzdeki günlerde halkımıza açıklanacaktır.?

Gelibolu ilçesinde 1960 yılında dünyaya gelen Recep Omaç, 1980 ile 2007 yılları arasında Gelibolu belediyesinde çeşitli görevlerde bulunmuştu. Belediyede geçici işçi olarak göreve başlayan Omaç, son 10 yılını ise başkan yardımcısı olarak tamamlamıştı. Omaç, belediyeden emekli olduktan sonra ise ticaret hayatına atılmıştı.
İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir