Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Gelibolu’da Öğrenci Temsilcilerinden Belediye Başkanına Ziyaret Gelibolu’da Öğrenci Temsilcilerinden Belediye Başkanına Ziyaret

Gelibolu’da Öğrenci Temsilcilerinden Belediye Başkanına Ziyaret

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksekokulu’nun öğrenci başkanı Anıl Güler ve beraberindeki bölüm öğrenci başkanları Belediye Başkanı M. Mustafa Özacar’ı makamında ziyaret etti. Başkanlık makamında gerçekleşen buluşmada Muhasebe bölümü öğrenci başkanı Aykut Çamlıca, Deniz-Liman bölümü öğrenci başkanı Yavuz Bayraktar ve Turizm Otel İşletmeciliği bölümü öğrenci başkanı Murat Gencal da hazır bulundu.

Öğrenci heyeti adına Başkan Özacar’a taleplerini ileten öğrenci başkanı Aykut Çamlıca, gezi ve eğitim seminerlerine ağırlık verilmesini istediklerini belirtti. Belediye Başkanı Özacar da, gençlerin her zaman yanında olduklarını belirterek, “Bizler yerel yöneticiler olarak gençlerin organizasyonlarına yardımcı olmalıyız. Onların öz güvenleri, geleceğe dönük plan ve programlarında güzel düşünceler ortaya çıkması için bu tür organizasyonları çok önemli buluyorum. Tüm isteklerinizi titizlikle değerlendireceğiz”

Filtreler:
Görüntülenme: 13
Google Analytics verileri olup, manipüle edilemez bir kaynak kullanılmıştır. Günde bir kere güncellenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir