Gelibolu’da “Okulum Çiçek Açtı” Projesi

20 Ocak 2014

Gelibolu’da 75. Yıl Cumhuriyet İlk ve Orta Okulu, “Okulum Çiçek Açtı” ismiyle hazırladıkları projeleriyle okullarının her köşesini çiçeklendirerek daha güzel bir görünüme sahip olmasını sağlamayı amaçlıyor.

Projenin hazırlık ve planlama çalışmalarını paylaşmak amacıyla Okul Müdürü M. Fahri Aslan, müdür yardımcıları Cahit Emil ve Serkan Duman ile proje sorumlusu öğretmen Aysel Cihan Karaman’dan oluşan heyet Belediye Başkanı M. Mustafa Özacar’ı makamında ziyaret etti.

Okul Müdürü Aslan, projedeki amaçlarının toprakla uğraşarak öğrencilerin stresinin azalmasını ve öğrencilerin okulu benimsemelerini sağlamak olduğunu ifade ederek, projeye Başkan Özacar’dan destek beklediklerini sözlerine ekledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı M. Mustafa Özacar da, eğitime destek çalışmaları kapsamında okulların farklı bir görünüm kazanması için çalışmalarını aralıksız olarak sürdürdüklerini, “Okulum Çiçek Açtı” isimli projede üzerlerine düşen görevi de yerine getirmeye hazır olduklarını ifade etti.

Ziyarette kendisine çiçek buketi takdim edilen Başkan Özacar, okul heyetine “Piri Reis Hayatı ve Eserleri” isimli kitabı hediye etti.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir