Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Gelibolu’da Sıra Gazi Süleyman Paşa Mahallesi’ne Geldi

Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, teknik planlama toplantısında yaptığı konuşmada altyapı çalışmalarında önümüzdeki yıl yoğunluğun Gazi Süleyman Paşa Mahallesi’ne verileceğini söyledi.

“Yerel yönetim hizmetlerinin görünmeyen yüzü olarak değerlendirilen alt yapı ile ilgili çalışmalarımızı ara vermeden devam ettiriyoruz” diyen Başkan Özacar, “Hayata geçirilecek alt yapı projelerinin daha sağlıklı olması için kurumlarla ortak hareket etmeye devam edeceğiz. Koordineli olarak gerçekleştirilecek alt yapı çalışmasında bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da öncelikle telefon ve elektrik hatları yer altına alınacak. Ardından kanalizasyon ve su hatlarını yenileyeceğiz” dedi.

Başkan Özacar, UEDAŞ İl Müdürü Fatih Danacı, Gelibolu İşletme Şefi Remzi Balpınar ile birlikte gerçekleştirdiği teknik planlama toplantısında yapılacak çalışmalarla ilgili karşılıklı görüş alış verişinde bulunularak, planlamaların değerlendirildi.

Filtreler:

Yorumunuz