Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Gelibolu’da Su Altyapıları Yenileniyor

Gelibolu’da Su Altyapıları Yenileniyor

Plan Bütçe Komisyonunda görüşüldükten sonra belediye meclisinden onay alan Atıksu Arıtma Tesisi ve kısmi kanalizasyon inşaat işinin iş artışı çalışmaları kapsamında, Gelibolu’da Gazi Süleyman Paşa Mahallesi’nde de kanalizasyon hatları yenileniyor.

Alt yapı çalışmalarını bir bütün halinde sürdüren Gelibolu Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Gazi Süleyman Paşa Mahallesi 26 Kasım 3.Sokak ve çevresinde su alt yapılarını yeniliyor. Bu faaliyetleri son olarak Avlular Sokak ve Ofis Sokak’ta sürdüren ekipler, eskiyen asbest ve pvc su hatlarının yerine projeye uygun 250 mm ve 110 mm çapta HDPE (Polietilen) boru ile su alt yapı ağlarını oluşturuyor.

Somut çalışmalarla alt yapı anlamında tüm eksikliklerin giderildiğini ifade eden yetkililer, mevcut binaların su ve kanalizasyon bağlantılarının yenilendiğini, boş parsellerin su ve kanalizasyon alt yapılarının hazır hale getirildiğini belirttiler.

[gelibolu.bel.tr]

Filtreler:

Yorumunuz