Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Gelibolu’da Zabıtadan Kömür Satıcılarına Uyarı

Gelibolu’da Zabıtadan Kömür Satıcılarına Uyarı

Gelibolu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler kış mevsimi öncesinde odun ve kömür satıcılarını uyararak, ağır tonajlı araçlarla yol ve kaldırımlara zarar verilmemesi konusunda duyarlı olunmasını istedi.

Zabıta Müdürü Yusuf Aktan, mahrukatçı ve kömür satıcılarının ağır tonajlı araçlarla taşınan kömür ve odunu depolara boşaltım yapmasının zorunluluk olduğunu ifade ederek, şehir içindeki dağıtımın da 15 tonu geçmeyen araçlarla yapılması gerektiğini kaydetti.

Aktan, kurallara uymayan satıcılar hakkında cezai ve yasal işlemler yapılacağını, kuralları ihlal edenlerin Alo 153 Zabıta hattına bildirilmesini istedi.

Yetkililer, ilçedeki kaloriferli apartmanların yöneticilerini de uyararak, apartman önlerinde düzensiz depolama yapılmamasını, çevre sağlığı ve çevre düzeni ile ilgili gerekli önlemlerin alınması hususuna özen gösterilmesini istedi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir